e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog produktów

 • Burak liściowy RHUBARB CHARD (Beta vulgaris) - 5 g

  Burak liściowy RHUBARB CHARD (Beta vulgaris) - 5 g

  Liście bardzo duże, pokarbowane, bordowo-zielone. Ogonki liściowe wiśniowoczerwone, grube. Nerwy liściowe płaskie, szerokie, wiśniowoczerwone. Częścią jadalną są duże, mięsiste liście przyrządzane jak szpinak oraz soczyste ogonki liściowe. Najsmaczniejsze są młode liście i ogonki liściowe.

  Producent: W. Legutko

  1,90 zł

 • Bylica piołun (Artemisia absinthium) - 0,5 g

  Bylica piołun (Artemisia absinthium) - 0,5 g

  Bylina o szaro-zielonych drobnych liściach o bardzo delikatnym aromacie i gorzkim smaku; wykorzystywane przeciw szkodnikom oraz jako stymulator apetytu i trawienia. Roślina o właściwościach aromatycznych, moczopędnych, o działaniu przeciwzapalnym, wpływająca wzmacniająco na wątrobę.

  Producent: Polan

  2,40 zł

 • Cebula ALIBABA (Allium cepa) - 5 g

  Cebula ALIBABA (Allium cepa) - 5 g

  Odmiana średniopóźna, plenna. Tworzy kuliste cebule o masie 80-100 g, z dobrze przylegającą białą łuską miąższ średnio zwarty, biały soczysty o łagodnym smaku. Z uwagi na kolor łuski i miąższu odmiana przeznaczona jest przede wszystkim do przetwórstwa na susz.

  Producent: Plantico

  2,80 zł

 • Cebula AILSA CRAIG typ Exhibition (Allium cepa) - 2 g

  Cebula AILSA CRAIG typ Exhibition (Allium cepa) - 2 g

  Odmiana szybko i silnie rosnąca. Rekordowo duże cebule (czasem o wadze powyżej 1kg). Mają łagodny smak i są doskonałe na sałatki oraz do mrożenia.

  Producent: W. Legutko

  2,80 zł

 • Cebula biała AGOSTANA (Allium cepa) - 5 g

  Cebula biała AGOSTANA (Allium cepa) - 5 g

  Odmiana średnio wczesna o dość dużych, kulistych, wyrównanych cebulach. Łuski okrywające białe, dobrze przylegające. Miąższ biały o łagodnym, bardzo dobrym smaku. Odmiana przeznaczona do bezpośredniego spożycia i krótkiego przechowywania. Siew wprost do gruntu.

  Producent: W. Legutko

  2,80 zł

 • Cebula BILA (Allium cepa) - 5 g

  Cebula BILA (Allium cepa) - 5 g

  Odmiana późna, polecana do długotrwałego przechowywania (do czerwca). Cebula zawiera fitoncydy - substancje o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym. Tworzy duże, kulisto-wydłużone cebule z twardym, białym.

  Producent: Plantico

  2,50 zł

 • Cebula BORETTANA (Allium cepa) - 2 g

  Cebula BORETTANA (Allium cepa) - 2 g

  Odmiana o silnie spłaszczonym kształcie cebul. Tworzy małe cebule, o średniej masie 40-50 g. Miąższ twardy, soczysty, o kremowo-żółtej barwie, bardzo smaczny. Doskonała na marynaty.

  Producent: Plantico

  3,30 zł

 • Cebula EXHIBITION - 1g

  Cebula EXHIBITION - 1g

  Odmiana późna o wyjątkowo dużych cebulach. Przeznaczona do bezpośredniego spożycia. Doskonała na sałatki i surówki

  Producent: Plantico

  2,80 zł

 • Cebula KRISTINE (Allium cepa) - 5 g

  Cebula KRISTINE (Allium cepa) - 5 g

  Odmiana syntetyczna, plenna, średnio późna, równocześnie załamująca szczypior. Niezawodna w plonowaniu ze względu na dużą żywotność. Przydatna do bezpośredniego spożycia i do długiego przechowywania. Cebule kuliste, o małej liczbie wierzchołków wzrostu i twardym miąższu.

  Producent: Plantico

  2,60 zł

 • Cebula POLANOWSKA (Allium cepa) - 5 g

  Cebula POLANOWSKA (Allium cepa) - 5 g

  Odmiana późna, do uprawy z siewu wiosennego do bezpośredniego spożycia i przechowywania. Silny nalot woskowy zwiększa odporność cebuli na infekcje grzybowe i warunki pogodowe.

  Producent: Polan

  2,30 zł

  Chwilowy brak towaru!

 • Cebula ROSSA LUNGA DI FIRENZE (Allium cepa) - 2 g

  Cebula ROSSA LUNGA DI FIRENZE (Allium cepa) - 2 g

  Cebula czerwona, długa. Kształt idealny do krojenia. Miąższ łagodny, o słodkim smaku. Doskonała do sałatek, daje ciekawy akcent kolorystyczny.

  Producent: Vilmorin

  2,80 zł

 • Cebula siedmiolatka KROLL (Allium fistulosum) - 2 g

  Cebula siedmiolatka KROLL (Allium fistulosum) - 2 g

  Roślina wieloletnia, mrozoodporna. Zielony, soczysty, o łagodnym smaku szczypior wyrasta bardzo wczesną wiosną. Tworzy zgrubienie w dolnej części rośliny i rozrastając się silnie wytwarza kępki wydłużonych, ściśle przylegających do siebie cebul.

  Producent: Plantico

  2,20 zł

 • Cebula siedmiolatka LONG WHITE ISHIKURA (Allium fistulosum) - 2 g

  Cebula siedmiolatka LONG WHITE ISHIKURA (Allium fistulosum) - 2 g

  Cebula siedmiolatka jest rośliną trwałą, mrozoodporną. Bardzo wczesną wiosną, użytkuje się zielony szczypior, soczysty i łagodny w smaku, bogaty w witaminy C i A, żelazo i inne składniki odżywcze. Nie tworzy właściwej cebuli, lecz zgrubienie w dolnej części.

  Producent: W. Legutko

  2,40 zł

 • Cebula siedmiolatka RED TOGA (Allium fistulosum) - 2 g

  Cebula siedmiolatka RED TOGA (Allium fistulosum) - 2 g

  Roślina trwała, mrozoodporna, użytkowana na szczypior. Tworzy zgrubienie o atrakcyjnej purpurowo czerwonej barwie, które przechodzi stopniowo w zielone, rurkowate liście.

  Producent: W. Legutko

  3,00 zł

 • Cebula siedmiolatka WINTER NEST - 2 g

  Roślina trwała, mrozoodporna - na jednym miejscu nie powinna jednak pozostawać dłużej niż 3-4 lata. Użytkuje się szczypior. W przypadku uprawy odmiany w cyklu jednorocznym, można użytkować całe rośliny.

  Producent: Plantico

  3,00 zł

 • Cebula Sochaczeswka - 5g

  Cebula Sochaczeswka - 5g

  Odmiana późna, bardzo plenna i trwała, równocześnie załamująca szczypior. Skórka sucha i cienka koloru ciemnozłotego, dobrze przylegająca. Miąższ biały i jędrny o łagodnym smaku. Cebule kuliste o masie 100-160 g.

  Producent: Plantico

  2,60 zł

 • Cebula szalotka TOTO - 1 g

  Cebula szalotka TOTO - 1 g

  Odmiana wczesna, okres wegetacji od siewu do zbioru 105 dni. Tworzy lekko spłaszczone cebule o masie około 25 g, z ciemnozłotą dobrze przylegającą łuską. Miąższ biało-kremowy z zawartością suchej masy 13%. Odmiana przeznaczona do bezpośredniego spożycia.

  Producent: Plantico

  2,60 zł

 • Cebula TOSCA (Allium cepa L.) - 2 g

  Cebula TOSCA (Allium cepa L.) - 2 g

  Odmiana średnio późna do uprawy w gruncie i pod osłonami. Cebule o wadze 165 g, mają charakterystyczny wydłużony kształt i jasno brązowy kolor łuski. Miąższ biały soczysty. Nadaje się do długiego przechowywania i bezpośredniej konsumpcji. Kształt cebuli ułatwia krojenie, a ilość odpadów jest bardzo niewielka.

  Producent: Vilmorin

  3,80 zł

 • Cebula Wenta 10 g

  Cebula Wenta 10 g

  Pierwsza polska odmiana cebuli o czerwonej łusce, średniopóźna, plenna, porównywalna w plonowaniu do holenderskiej odmiany Red Baron.

  Producent: Plantico

  2,60 zł

 • Cebula WOLSKA (Allium cepa) - 5 g

  Cebula WOLSKA (Allium cepa) - 5 g

  Odmiana plenna, późna, niezawodna w plonowaniu. Tworzy kulistoromboidalne cebule o masie 90-160g. Okryte suchą, cienką, słomkowożółtą łuską. Miąższ biały, smaczny. Przydatna do bezpośredniego spożycia i długotrwałego przechowywania.

  Producent: W. Legutko

  2,30 zł