e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog produktów

 • KIEŁKOWNICA + RZEŻUCHA z domowego ogródka

  KIEŁKOWNICA + RZEŻUCHA z domowego ogródka

  Domowy ogródek to nowoczesny system hodowli kiełków-naczynie pozwalające w prosty sposób samodzielnie hodować równocześnie kilka rodzajów soczystych i chrupiących kiełków. W komplecie świeże nasiona rzeżuchy z kiełkownicą wielokrotnego użytku.

  Producent: Vilmorin

  13,50 zł

 • KIEŁKOWNICA - naczynie do kiełkowania (3-poziomowe)

  KIEŁKOWNICA - naczynie do kiełkowania (3-poziomowe)

  Bardzo wygodne naczynie do kiełkowania. Posiada trzy poziomy, na których można hodować jednocześnie trzy rodzaje kiełek.

  Producent: Bio-natura

  35,00 zł

 • KIEŁKOWNICA DUŻA + MIESZANKA WZMACNIAJĄCA ORGANIZM

  KIEŁKOWNICA DUŻA + MIESZANKA WZMACNIAJĄCA ORGANIZM

  Kiełkownica wielokrotnego użytku wraz z mieszanką wzmacniającą organizm (30g). Zawiera nasiona: soji, fasoli Mung, fasoli Adzuki.

  Producent: W. Legutko

  2,30 zł

 • MIESZANKA WARZYW LIŚCIOWYCH MESCLUN na kiełki - 1 g

  MIESZANKA WARZYW LIŚCIOWYCH MESCLUN na kiełki - 1 g

  Delikatne listki różnych sałat, cykorii i ziół do uprawy w gruncie i całorocznej uprawy w skrzynkach i doniczkach. Idealne do przyrządzania smacznych sałatek, do dekoracji i do kanapek.

  4,30 zł

 • Nasiona na kiełki - BROKUŁ - 10 g

  Nasiona na kiełki - BROKUŁ - 10 g

  Kiełki brokuła (Brassica) zawierają bardzo duże ilości sulfofranu, dzięki czemu wykazują silne działanie przeciwnowotworowe. Zawartość sulfofranu w kiełkach jest 20-30 razy większa niż w dojrzałej roślinie. Ponadto kiełki brokuła pomagają obniżyć ciśnienie krwi, zapobiegają chorobom układu krwionośnego i udarom mózgu, a także dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów wzmacniają układ odpornościowy i nerwowy.

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - FASOLA ADZUKI - 20 g

  Nasiona na kiełki - FASOLA ADZUKI - 20 g

  Kiełki fasoli Adzuki są powszechnie stosowane w kuchni azjatyckiej. Są doskonałym źródłem białka i wszystkich aminokwasów, poza tryptofanem. Zawierają żelazo, wapń, kwas foliowy oraz witaminę B3. Działają korzystnie na układ moczowy oraz trzustkę. Na surowo: do kanapek, twarogów, sałatek.

  2,50 zł

 • Nasiona na kiełki - FASOLA MUNG - 20 g

  Nasiona na kiełki - FASOLA MUNG - 20 g

  Fasola mung (Vigna radiata), podobnie jak inne rośliny strączkowe jest nieocenionym źródłem białka. Wyhodowano ją w Chinach, specjalnie dla pozyskiwania kiełków. Dzięki obecności wytwarzanych w procesie kiełkowania enzymów białko jest łatwo przyswajalne, same kiełki zaś znacznie lżej strawne niż fasola. Fasola mung oprócz znacznych ilości białka, zawiera wszystkie ważne dla organizmu witaminy (A, B, C i E) oraz sole mineralne. Kiełki fasoli mung obniżają również poziom „złego" cholesterolu.

  2,50 zł

 • Nasiona na kiełki - JARMUŻ - 5 g

  Nasiona na kiełki - JARMUŻ - 5 g

  Kiełki jarmużu bogate są w witaminę A, K i C, a także w sód, potas i żelazo. Jarmuż znany jest ze swych właściwości antyoksydacyjnych, przeciwnowotworowych i przeciwzapalnych.

  2,50 zł

 • Nasiona na kiełki - KAPUSTA BIAŁA - 10 g

  Nasiona na kiełki - KAPUSTA BIAŁA - 10 g

  Kiełki kapusty są niezwykle bogate w Wit. A, B kompleks, C,E,H,K,PP i liczne aminokwasy. Zawierają duże ilości wapnia, żelaza, magnezu, potasu, siarki i wiele mikroelementów, np. jod, mangan, lit,selen.

  2,50 zł

 • Nasiona na kiełki - KAPUSTA CZERWONA - 10 g

  Nasiona na kiełki - KAPUSTA CZERWONA - 10 g

  Kiełki kapusty są wyśmienitym źródłem witaminy A, B, C, E, H, K PP i aminokwasów. Zawierają duże ilości wapnia, żelaza, magnezu, potasu, siarki i wiele mikroelementów (mangan, jod, lit, selen).

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - KOZIERADKA - 20 g

  Nasiona na kiełki - KOZIERADKA - 20 g

  Kiełki kozieradki świetnym źródłem białka, żelaza oraz witamin A i C. Pozytywnie wpływają na działanie wątroby, dzięki czemu wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn. Usprawniają wchłanianie pokarmów, oraz wydzielanie soku trzustkowego, żołądkowego i jelitowego, a także wspomagają proces wytwarzania czerwonych krwinek.

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - LUCERNA - 20 g

  Nasiona na kiełki - LUCERNA - 20 g

  Kiełki lucerny są cennym źródłem fitoestrogenów, hormonów roślinnych, które w naturalny sposób pomagają zwalczać symptomy menopauzy. Szczególnie polecane są również kobietom w okresie ciąży i karmienia. Zapobiegają osteoporozie, nowotworom i chorobom serc.. Zawierają kanwaninę, substancję pomagającą zapobiegać szczególnym odmianom nowotworów, takich jak rak trzustki, okrężnicy, leukemia. Wzmacniają mięśnie, kości i zęby. Przynoszą ulgę w objawach związanych z reumatyzmem i artretyzmem.

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - MIESZANKA FRANCUSKA - 20 g

  Nasiona na kiełki - MIESZANKA FRANCUSKA - 20 g

  Specjalnie skomponowana mieszanka z nasion: koniczyny, kopru, kozieradki, lucerny, rzodkiewki, szczypirku tworzy wykwitną kompozycję smakową. Optymalna zawartość makro- i mikroelementów świadczy o wyjątkowych walorach prozdrowotnych.

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - MIESZANKA ŁAGODNA - 25 g

  Nasiona na kiełki - MIESZANKA ŁAGODNA - 25 g

  Mieszanka łagodna to mieszanka nasion na kiełki skomponowana z gatunków o uzupełniających się smakach i walorach odżywczych.

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - MIESZANKA OSTRA - 10 g

  Nasiona na kiełki - MIESZANKA OSTRA - 10 g

  Mieszanka ostra charakteryzująca się ciekawym pikantnym smakiem. Są źródłem wielu składników odżywczych. Zastosowanie: jako dodatek do sosów, twarogów, sałatek, ziemniaków.

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - MIESZANKA PIKANTNA - 30 g

  Nasiona na kiełki - MIESZANKA PIKANTNA - 30 g

  Mieszanka ostra na kiełki charakteryzuje się ciekawym, pikantnym smakiem. Jest źródłem wielu składników odżywczych. Zawiera bardzo dużo białka, witamin i związków mineralnych takich jak magnez, potas, wapń, żelazo. Posiada właściwości przeciwmiażdżycowe, ma działanie przeciwnowotworowe. Skład: rzodkiew, gorczyca, kozieradka-koniczyna grecka.

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - MIX ENERGIA - 20 g

  Nasiona na kiełki - MIX ENERGIA - 20 g

  Mix Uroda to mieszanka nasion na kiełki skomponowana z gatunków wpływających korzystnie nie tylko na nasze zdrowie, samopoczucie ale i urodę. W skład mieszanki wchodzą: koper ogrodowy, kozieradka, lucerna, rzodkiewka. Zwalczają wolne rodniki, które przyczyniają się do szybkiego starzenia się komórek.

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - MIX URODA - 20 g

  Nasiona na kiełki - MIX URODA - 20 g

  Mix Energia to mieszanka nasion na kiełki skomponowana z gatunków o działaniu wzmacniającym, energetycznym. Wpływają korzystnie na układ sercowo - naczyniowy i pokarmowy. Posiadają zdolność odtruwania organizmu jak również powstrzymują odkładanie „złego” cholesterolu.

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - PSZENICA

  Nasiona na kiełki - PSZENICA

  Pszenica jest obecnie najbardziej rozpowszechnionym ze zbóż. Jej kiełki są jednym z najbogatszych źródeł witamin A, B C i E. Zawierają szczególnie duże ilości magnezu, wapnia, fosforu, żelaza, niacyny, tiaminy i kwasu pantotenowego. Poprawiają pracę serca oraz przeciwdziałają starzeniu się organizmu. Kiełki pszenicy są gotowe do jedzenia w momencie gdy białe korzonki osiągną długość ziarna.

  2,30 zł

 • Nasiona na kiełki - RZODKIEWKA - 20 g

  Nasiona na kiełki - RZODKIEWKA - 20 g

  Kiełki nasion to cenne źródło witamin, mikroelementów, soli mineralnych i innych składników odżywczych. W kiełkach rzodkiewki znajdują się między innymi: witamina C, PP, magnez, cynk, żelazo, sole wapnia. Zastosowanie: do surówek, sałatek, kanapek.

  2,30 zł