e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog produktów

 • Fasolnik CHIŃSKI (Vigna sienesis) - 5 g

  Fasolnik CHIŃSKI (Vigna sienesis) - 5 g

  Roślina jednoroczna pnąca wymagająca podpór. Częścią jadalną są zielone, cienkie strąki, osiągające długości 30-60cm, bezwłókniste a w smaku delikatniejsze i słodsze od strąków fasoli szparagowej. Zbiera się je niedojrzałe i spożywa się po ugotowaniu lub usmażeniu w całości.

  Producent: W. Legutko

  2,60 zł

 • Kobea pnąca (Cobea scandens) - 6 nasion

  Kobea pnąca (Cobea scandens) - 6 nasion

  Okazałe pnącze jednoroczne o wiotkich, kruchych pędach dorastających przeciętnie do 3-4 metrów w sprzyjających warunkach nawet do 7 metrów. Liście pierzasto złożone zakończone wąsami czepnymi. Jesienią przebarwiają się na fioletowo-czerwony kolor.

  Producent: W. Legutko

  1,90 zł

 • Kobea pnąca (mieszanka) (Cobea scandens) - 0,5 g

  Kobea pnąca (mieszanka) (Cobea scandens) - 0,5 g

  Roślina jednoroczna, pnąca się. Wymaga gleby gliniastej, próchnicznej, dostatecznie wilgotnej. Zabiegi pielęgnacyjne: częste podlewanie i nawożenie, co 10-14 dni. Zastosowanie: skrzynki balkonowe, pergole, altany i ozdobne kraty. Ilość nasion w 1g: 20 szt.

  Producent: Plantico

  2,10 zł

 • KOBEA Pnąca fioletowa (Cobea scandens) - 6 nasion

  KOBEA Pnąca fioletowa (Cobea scandens) - 6 nasion

  Roślina pnąca, jednoroczna o długich łodygach 5 - 10 m. Liście pierzaste zakończone wąsami czepnymi. Kwiaty duże, dzwonkowate, fioletowe. Zastosowanie: do okrywania altan, werand, balkonów. Wymaga gleby próchniczej, dostatecznie wilgotnej.

  Producent: W. Legutko

  1,90 zł

 • Milin amerykański (Campsis radicans) - 0,3 g

  Milin amerykański (Campsis radicans) - 0,3 g

  Bardzo atrakcyjna bylina - pnącze, dochodzi do 10 m wysokości, jednak potrafi również rosnąć o wiele wyżej. Tworzy korzenie czepne, dzięki czemu bez trudu wspina się w górę. Kwiaty spore do 9 cm długości, średnica około 5 cm, w kształcie charakterystycznych trąbek, w barwach czerwieni. Liście również tworzą piękną dekorację,długości 20-30 cm, złożone z podłużnie jajowatych listków.

  Producent: Vilmorin

  3,20 zł

 • Powojnik tangucki (Clematis tangutica) - 0,1 g

  Powojnik tangucki (Clematis tangutica) - 0,1 g

  Bujnie rosnące pnącze wieloletnie, zakwitające już w pierwszym roku uprawy. Latem i wczesną jesienią pojawiają się liczne, latarenkowate, żółte kwiaty o średnicy 4-5 cm, a następnie puszyste, srebrzyste nasienniki.

  Producent: W. Legutko

  2,60 zł

 • Wilec HEAVENLY BLUE (Ipomoea tricolor) - 1 g

  Wilec HEAVENLY BLUE (Ipomoea tricolor) - 1 g

  Jednoroczna, intensywnie rosnąca roślina pnąca osiągająca wysokości 2,5-3m. Roślina o łodygach wijących się, okazałych kielichowatych kwiatach o lazurowo-niebieskiej barwie, z białą gardzielą. Atrakcyjna roślina do obsadzania altan, pergoli, siatek i balkonów. Rośnie dobrze na każdej glebie ogrodowej dostatecznie wilgotnej.

  Producent: Vilmorin

  2,90 zł

  Chwilowy brak towaru!

 • Wilec HEAVENLY BLUE (Ipomoea tricolor) - 2 g

  Wilec HEAVENLY BLUE (Ipomoea tricolor) - 2 g

  Intensywnie rosnąca roślina pnąca, osiągająca 2,5 - 3 m wys. Okazałe kielichowate kwiaty w wyjątkowej lazurowoniebieskiej barwie z białą gardzielą. Atrakcyjna roślina do obsadzania altan, pergoli, siatek i balkonów

  Producent: W. Legutko

  1,90 zł

  Chwilowy brak towaru!

 • Wilec o kwiatach dwubarnych (mieszanka) (Ipomoea tricolor) - 2 g

  Wilec o kwiatach dwubarnych (mieszanka) (Ipomoea tricolor) - 2 g

  Intensywnie rosnąca roślina jednoroczna o wijących się pędach, dorastająca do wysokość 2,5-3m. Od połowy lipca do przymrozków w godzinach przedpołudniowych rośliny obsypane są okazałymi kielichowatymi, dwubarwnymi kwiatami. Wykorzystywana do obsadzania pergoli, siatek, balkonów, altan.

  Producent: W. Legutko

  1,90 zł

 • Wilec SCARLET O`HARA TREPADORA (Ipomoea tricolor) - 6 g

  Wilec SCARLET O`HARA TREPADORA (Ipomoea tricolor) - 6 g

  Roślina jednoroczna pnąca o wysokości do 4 m. Od lica do przymrozków pojawiają się na niej kielichowate czerwono-purpurowe kwiaty o średnicy 10-12 cm. Doskonały do obsadzania altan, pergoli, siatek i balkonów.

  Producent: Rocalba

  6,40 zł