e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

INSECTICAPS naturalne kapsułki owadobójcze dla roślin - 10 szt

Producent : Agrosimex

Cena:17,00 zł

Kapsułki InsectiCaps™  to naturalny produkt zawierający skoncentrowane wyciągi roślinne. Substancje te zawarte są w kapsułce rozpuszczalnej pod wpływem wody oraz wilgotności w glebie. Jest to preparat  wspomagający w uprawie roślin ozdobnych, sadowniczych, warzywnych w uprawie polowej i w pomieszczeniach zamkniętych. Kapsułki InsectiCaps™ mogą być stosowane doglebowo oraz dolistnie.
 
Substancja aktywna: 100% oleje roślinne, kapsułka z żelatyny i gliceryny.
 
Opis stosowania:
Kapsułki InsectiCaps™ mogą być stosowane w ogrodach, na balkonach i tarasach oraz w pomieszczeniach zamkniętych w celu wspomagania ochrony roślin ozdobnych, warzywnych i owocowych. Preparat można stosować łącznie z chemicznymi środkami ochrony roślin i z nawozami w celu zwiększenia skuteczności zabiegu poprzez lepsze rozprowadzenie cieczy roboczej. Kapsułki można stosować przez cały rok.
 
Działanie:
Kapsułki InsectiCaps™ pozostają w glebie przez kilka tygodni, wspomagając ochronę roślin przed szkodnikami. Kapsułki można aplikować co około 4 tygodnie, w zależności od warunków pogodowych i występowania szkodników.  Preparat można stosować zarówno do zabiegów zapobiegawczych, jak i interwencyjnych.
 
 
Dawkowanie:
 
w gruncie: wykonać mały otwór w glebie o głębokości około 10 cm, w pobliżu korzeni rośliny, a następnie włożyć kapsułkę. Zalać otwór wodą i zakryć ziemią. Ilość podanych kapsułek należy dopasować do wielkości roślin według wskazań w poniższej tabeli.
 
w donicach: wykonać mały otwór w glebie o głębokości około 5 cm, w pobliżu korzeni rośliny, a następnie włożyć kapsułkę. Zalać otwór wodą i zakryć ziemią.  Używać 1 kapsułkę na około 5 litrów ziemi.
 
dolistnie: rozpuścić 4 kapsułki w 1 L cieczy roboczej.

Zobacz pozostałe produkty z tej samej kategorii:

  • Decis AL - 1000 ml (zwalcza szkodniki na roślinach ozdobnych i warzywnych)
  • Mospilan 20 SP - 10 g
  • COMPO Odżywka do roślin domowych - 5 x 30 ml
  • FUNGICAPS naturalne kapsułki grzybobójcze dla roślin - 10 szt
  • Effect 24h Beloukha 680 EC -  50 ml (zwalcza chwasty i mech)
  • Nabłyszczająca ściereczka do liści (nawóz dolistny + nabłyszczacz)
  • GUARD - Zdrowy trawnik 20 g
  • Effect 24h Beloukha 680 EC - 150 ml (zwalcza chwasty i mech)