e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

FUNGICAPS naturalne kapsułki grzybobójcze dla roślin - 10 szt

Producent : Agrosimex

Cena:17,00 zł

Kapsułki FungiCaps™ to naturalny produkt zawierający skoncentrowane wyciągi roślinne. Substancje te zawarte są w kapsułce rozpuszczalnej pod wpływem wody oraz wilgotności w glebie.
Jest to preparat wspomagający w uprawie roślin ozdobnych, sadowniczych, warzywnych w uprawie polowej i w pomieszczeniach zamkniętych. Kapsułki FungiCaps™ mogą być stosowane doglebowo oraz dolistnie.
 
Opis stosowania:
Kapsułki FungiCaps™ mogą być stosowane w ogrodach, na balkonach i tarasach oraz w pomieszczeniach zamkniętych w celu wspomagania ochrony roślin ozdobnych, warzywnych i owocowych. Preparat można stosować łącznie z chemicznymi środkami ochrony roślin i z nawozami w celu zwiększenia skuteczności zabiegu poprzez lepsze rozprowadzenie cieczy roboczej. Kapsułki można stosować przez cały rok co około 4 tygodnie, w zależności od warunków pogodowych i występowania chorób.
 
Dawkowanie:
w gruncie: wykonać mały otwór w glebie o głębokości około 10 cm, w pobliżu korzeni rośliny, a następnie włożyć kapsułkę. Zalać otwór wodą i zakryć ziemią. Ilość podanych kapsułek należy dopasować do wielkości roślin według wskazań w poniższej tabeli.
 
w donicach: wykonać mały otwór w glebie o głębokości około 5 cm, w pobliżu korzeni rośliny, a następnie włożyć kapsułkę. Zalać otwór wodą i zakryć ziemią.  Używać 1 kapsułkę na około 5 litrów ziemi.
 
dolistnie: rozpuścić 4 kapsułki w 1 L cieczy roboczej.


Skład: 100% oleje roślinne

Zobacz pozostałe produkty z tej samej kategorii:

  • AquaGel (magazyn wody dla roślin doniczkowych i rabatowych) - 1 kg
  • Mydło ogrodnicze potasowe z piołunem HIMAL - 500 ml
  • Syllit 65 WP - 45g (kędzierzawość liści brzoskwini)
  • Ridomil Gold MZ Pepite 67,8 WG - 100 g
  • Grammini-LIMIT - 10 g (pędraki, nicienie)
  • SpinTor 240 SC - 6ml (wciornastki, zwójki)
  • ASTVIT Uniwersalny nawóz ekologiczny - 5 L
  • Mydło Potasowe Himal - 500 ml