e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

FUNGICAPS naturalne kapsułki grzybobójcze dla roślin - 10 szt

Producent : Agrosimex

Cena:17,00 zł

Kapsułki FungiCaps™ to naturalny produkt zawierający skoncentrowane wyciągi roślinne. Substancje te zawarte są w kapsułce rozpuszczalnej pod wpływem wody oraz wilgotności w glebie.
Jest to preparat wspomagający w uprawie roślin ozdobnych, sadowniczych, warzywnych w uprawie polowej i w pomieszczeniach zamkniętych. Kapsułki FungiCaps™ mogą być stosowane doglebowo oraz dolistnie.
 
Opis stosowania:
Kapsułki FungiCaps™ mogą być stosowane w ogrodach, na balkonach i tarasach oraz w pomieszczeniach zamkniętych w celu wspomagania ochrony roślin ozdobnych, warzywnych i owocowych. Preparat można stosować łącznie z chemicznymi środkami ochrony roślin i z nawozami w celu zwiększenia skuteczności zabiegu poprzez lepsze rozprowadzenie cieczy roboczej. Kapsułki można stosować przez cały rok co około 4 tygodnie, w zależności od warunków pogodowych i występowania chorób.
 
Dawkowanie:
w gruncie: wykonać mały otwór w glebie o głębokości około 10 cm, w pobliżu korzeni rośliny, a następnie włożyć kapsułkę. Zalać otwór wodą i zakryć ziemią. Ilość podanych kapsułek należy dopasować do wielkości roślin według wskazań w poniższej tabeli.
 
w donicach: wykonać mały otwór w glebie o głębokości około 5 cm, w pobliżu korzeni rośliny, a następnie włożyć kapsułkę. Zalać otwór wodą i zakryć ziemią.  Używać 1 kapsułkę na około 5 litrów ziemi.
 
dolistnie: rozpuścić 4 kapsułki w 1 L cieczy roboczej.


Skład: 100% oleje roślinne

Zobacz pozostałe produkty z tej samej kategorii:

 • Obornik granulowany suchy - 5 L
 • Nabłyszczająca ściereczka do liści (nawóz dolistny + nabłyszczacz)
 • COMPO BIO Pałeczki nawozowe do warzyw i ziół - 60 g (20szt.)
 • COMPO BIO Ekologiczny nawóz z owczej wełny do pomidorów - 750 g
 • Pałeczki nawozowe - uniwersalne dla zielonych roślin doniczkowych
 • ASTVIT Uniwersalny nawóz ekologiczny - 1 kg
 • SpinTor 240 SC - 6ml (wciornastki, zwójki)
 • Effect 24h Beloukha 680 EC - 50 ml (zwalcza chwasty i mech)