e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Nowości

 • Papryka słodka ORNELA (Capsicum annuum L.) - 0,5 g

  Papryka słodka ORNELA (Capsicum annuum L.) - 0,5 g

  Odmiana słodka średnio wczesna polecana do uprawy w tunelach foliowych i w gruncie. Owoce trójkątne, wydłużone, żółte o masie około 140 g. Miąższ owoców gruby, soczysty bardzo smaczny. Odmiana polecana do przygotowywania przetworów i mrożonek. Odporna na wirus mozaiki tytoniu P0. Odmiana polecana także do uprawy w donicach na tarasach, balkonach.

  Producent: Werbena Art

  2,70 zł

 • Pietruszka korzeniowa średniowczesna KONIKA (Petroselinum crisum) - 5 g

  Pietruszka korzeniowa średniowczesna KONIKA (Petroselinum crisum) - 5 g

  Odmiana średnio wczesna polecana na wczesny zbiór pęczkowy, jak również jesienny zbiór korzeni do przechowywania. Korzenie szeroko stożkowate, grube, długości ok. 12-15 cm o gładkiej powierzchni. Miąższ kremowo-biały, aromatyczny.

  Producent: Pnos Ożarów Maz.

  2,40 zł

 • Piołun (Artemisia absinthium) - 1g

  Piołun (Artemisia absinthium) - 1g

  Roślina wieloletnia, odporna na mróz, o mocnym, specyficznym aromacie i gorzkim smaku. Preferuje stanowiska nasłonecznione, otwarte; glebę lekką i suchą. Susz stosowany jest jako przyprawa do sosów i mięs. Roślina o właściwościach aromatycznych, moczopędnych, o działaniu przeciwzapalnym, wpływająca wzmacniająco na wątrobę, układ pokarmowy i nerwowy. Leczniczo stosowana przy niestrawnościach, słabym apetycie, schorzeniach woreczka żółciowego.

  Producent: Rocalba

  6,90 zł

 • Pokrzywa zwyczajna (Utrica dioica) - 0,1 g

  Pokrzywa zwyczajna (Utrica dioica) - 0,1 g

  Roślina wieloletnia o wysokości 70-80 cm. Częścią użytkową są liście, które zawierają wiele witamin i soli mineralnych. Pokrzywa oczyszcza organizm z toksyn, wzmacnia włosy, stosowana jest również przy chorobach reumatycznych oraz przy leczeniu schorzeń skórnych.

  Producent: W. Legutko

  3,30 zł

 • Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony SPENCER (Solanum lycopersicum L.) - 0,5 g

  Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony SPENCER (Solanum lycopersicum L.) - 0,5 g

  Odmiana średnio wczesna, plenna do uprawy w tunelach foliowych i w gruncie przy palikach. Odporna na wirus mozaiki pomidorów, fuzariun, verticiliozę, nicienie i brunatną plamistość liści. Tworzy owoce okrągłe, jędrne odporne na pękanie, bez żebrowania i pasków. Owoce o wadze 25-35 g zebrane są w długie grona.

  Producent: Werbena Art

  2,70 zł

 • Por TITUS (Allium porrum L.) - 1 g

  Por TITUS (Allium porrum L.) - 1 g

  Odmiana późna o okresie wegetacji ok 175 dni. Polecana do zbioru jesienią oraz po przezimowaniu w polu, do zbioru wiosną po rozmarznięciu gleby. Toleruje spadki temperatur do -15o C. Długość części konsumpcyjnej wynosi 20-25 cm. Por może być uprawiany z rozsady lub z siewu wprost do gruntu. Zbiór przeprowadza się od września do marca.

  Producent: Werbena Art

  2,70 zł

 • Protea WARATAH (Telopea speciosissima) - 6 szt.

  Protea WARATAH (Telopea speciosissima) - 6 szt.

  Protea WARATAH (Telopea speciosissima) to zimozielony krzew osiągający wysokość od 60 do 240cm. Zazwyczaj rośnie w jednej lub kilku łodygach. Liście są duże, skórzaste i mogą być nieregularnie ząbkowane. Jej największą ozdobą są potężne, gwiazdowate kwiatostany występujące w zwartej gromadzie w pięknej purpurowej barwie o średnicy 20–30 cm. Idealnie nadaje się na kwiat cięty. Utrzymują się w świeżości do 2-3 tygodni.

  Producent: Rocalba

  12,90 zł

 • Rzodkiewka kulista LIDKA (Raphanus sativus) - 10 g

  Rzodkiewka kulista LIDKA (Raphanus sativus) - 10 g

  Odmiana średnio wczesna, o okresie wegetacji 35-39 dni od wysiewu nasion. Zgrubienia okrągłe czerwone. Tworzy, okrągłe, czerwone zgrubienia. Odmiana jest odporna na pękanie i zmiany struktury miąższu. Polecana do uprawy w otwartym gruncie wiosną, wczesnym latem i jesienią.

  Producent: Werbena Art

  2,10 zł

 • Selenit - 250 ml (Skutecznie zwalcza karaluchy, prusaki, mole i inne owady)

  Selenit - 250 ml (Skutecznie zwalcza karaluchy, prusaki, mole i inne owady)

  Niezawodny preparat owadobójczy do zwalczania karaluchów, prusaków, pająków, robotnic mrówek faraona, pcheł, pluskiew, moli i innych owadów biegających i latających występujących w mieszkaniach, biurach, pomieszczeniach fabrycznych, magazynowych, inwentarskich oraz użyteczności publicznej w tym w szpitalach (poza obszarem klinicznym) i innych. Starannie dobrany skład, oparty na połączeniu dwóch współdziałających substancji – naturalnych pyretryn i PBO, gwarantują szybkie i skuteczne zwalczanie.

  Producent: Fregata

  19,00 zł

 • Silcol - 10 ml (zwalcza szkodniki, nie zawiera pestycydów)

  Silcol - 10 ml (zwalcza szkodniki, nie zawiera pestycydów)

  Silicol oparty jest na nowoczesnej formule, zawierającej w składzie substancję z grupy związków silikonowych. Działanie produktu polega na wytworzeniu cienkiego filmu cieczy, szczelnie oblepiającego owady i roztocza, które giną wskutek braku dostępu powietrza. Produkt można stosować w ochronie upraw sadowniczych, warzywnych oraz roślin ozdobnych.

  Producent: Agrecol

  9,00 zł

 • Substral POKRZYWA Kompleksowa ochrona - 1 L

  Substral POKRZYWA Kompleksowa ochrona - 1 L

  Gnojówka z pokrzywy będąca produktem fermentacji przeznaczona do stosowania w uprawach kwiatów, warzyw, owoców. Wzmacnia roślinę i ogranicza występowanie owadów i chorób.

  Producent: Substral

  20,00 zł

 • Syllit 65 WP - 10 g

  Syllit 65 WP - 10 g

  Środek grzybobójczy w postaci proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym. Stosowany zapobiegawczo, interwencyjnie i wyniszczająco w ochronie roślin sadowniczych.

  Producent: Substral

  11,00 zł

 • Żeń-szeń GINSENG (Panax ginseng) - 4 szt.

  Żeń-szeń GINSENG (Panax ginseng) - 4 szt.

  Bylina do uprawy w ciepłym klimacie. Ze względu na dużą mrozoodporność (wytrzymuje temperaturę do –40ºC), nadaje się do uprawy polowej w Polsce. Żeń-szeń ma wiele właściwości leczniczych: stymuluje i odpręża układ nerwowy, wzmacnia pamięć, stabilizuje ciśnienie krwi, oczyszcza wątrobę, obniża poziom cholesterolu i przeciwnowotworowym.

  Producent: Rocalba

  6,90 zł

 • Zestaw roślin na suche bukiety - 2 g

  Zestaw roślin na suche bukiety - 2 g

  Specjalnie przygotowana mieszanka, łatwa w zastosowaniu. Rośliny po wysuszeniu długo zachowują swoją trwałość. Przeznaczenie: na suche bukiety. Wskazówka: nie powinny być suszone w pełnym słońcu.

  Producent: Vilmorin

  4,30 zł

 • Zestaw roślin skalnych - 2 g

  Zestaw roślin skalnych - 2 g

  Mieszanka wieloletnich, płożących roślin o wczesnym i długotrwałym kwitnieniu. Przeznaczenie: do ogrodów skalnych i na rabaty. Wskazówka: rośliny skalne zdobią ogród od wiosny do końca lata.

  Producent: Vilmorin

  4,80 zł