e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog produktów

 • Szpinak GRETA mieszaniec F1 (Spinacia oleracea) - 12 g

  Szpinak GRETA mieszaniec F1 (Spinacia oleracea) - 12 g

  Odmiana tworząca duże rozety o ciemno-zielonych, słabo pomarszczonych liściach. Długo utrzymuje stadium konsumpcyjne i bardzo późno wybija pędy kwiatowe. Polecana do bezpośredniego spożycia oraz do przetwórstwa. Mieszaniec bardzo plenny we wszystkich cyklach uprawy, dobrze zimuje. Genetycznie odporny na 1, 2, 3 rasę mączniaka rzekomego.

  Producent: Plantico

  2,20 zł

 • Szpinak MATADOR (Spinacia oleracea) - 10 g

  Szpinak MATADOR (Spinacia oleracea) - 10 g

  Odmiana o dużych, ciemnozielonych, owalnych lub wydłużonych, lekko karbowanych liściach. Stosowana do uprawy wiosennej i jesiennej. Mało skłonna do wybijania w pędy nasienne. Daje bardzo dobry surowiec do mrożenia. Dobrze zimuje w gruncie.

  Producent: W. Legutko

  1,90 zł

 • Szpinak NOWOZELANDZKI (Spinacia oleracea) - 5 g

  Szpinak NOWOZELANDZKI (Spinacia oleracea) - 5 g

  Roślina jednoroczna wys. do 20 cm o płożących, silnie rozgałęzionych pędach i zielonych mięsistych liściach. Liście i pędy są bogate w wit. C, karoten, wapń, fosfor i żelazo. Spożywanie szpinaku wpływa odmładzająco, dezynfekująco, działa przeciw anemicznie, wzmacnia pracę serca, wzmaga wydzielanie soku trzustkowego.

  Producent: W. Legutko

  2,20 zł

 • Szpinak OLBRZYM ZIMOWY (Spinacia oleracea) - 20 g

  Szpinak OLBRZYM ZIMOWY (Spinacia oleracea) - 20 g

  Odmiana odporna na wymarzanie, szczególnie nadaje się do wysiewu jesiennego, można ją też uprawiać z siewu wiosennego. Rośliny o silnym wzroście, tworzą trójkątno-strzałkowate, zielone, prawie gładkie liście.

  Producent: W. Legutko

  1,90 zł

 • Szpinak ORBITA mieszaniec F1 (Spinacia oleracea) - 10 g

  Szpinak ORBITA mieszaniec F1 (Spinacia oleracea) - 10 g

  Odmiana późna, ale najdłużej utrzymująca dojrzałość użytkową. Bardzo odporna na wybijanie w pędy kwiatowe. Roślina tworzy bardzo duże rozety o lekko wniesionym pokroju, nadaje się do mechanicznego zbioru. Liście tej odmiany wyróżniają się wyjątkowo ciemnozieloną barwą, są mięsiste i słabo pomarszczone.

  Producent: Plantico

  2,20 zł