e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog produktów

 • Szpinak GRETA mieszaniec F1 (Spinacia oleracea) - 12 g

  Szpinak GRETA mieszaniec F1 (Spinacia oleracea) - 12 g

  Odmiana tworząca duże rozety o ciemno-zielonych, słabo pomarszczonych liściach. Długo utrzymuje stadium konsumpcyjne i bardzo późno wybija pędy kwiatowe. Polecana do bezpośredniego spożycia oraz do przetwórstwa. Mieszaniec bardzo plenny we wszystkich cyklach uprawy, dobrze zimuje. Genetycznie odporny na 1, 2, 3 rasę mączniaka rzekomego.

  Producent: Plantico

  2,40 zł

 • Szpinak MATADOR (Spinacia oleracea) - 10 g

  Szpinak MATADOR (Spinacia oleracea) - 10 g

  Odmiana o dużych, ciemnozielonych, owalnych lub wydłużonych, lekko karbowanych liściach. Stosowana do uprawy wiosennej i jesiennej. Mało skłonna do wybijania w pędy nasienne. Daje bardzo dobry surowiec do mrożenia. Dobrze zimuje w gruncie.

  Producent: W. Legutko

  2,00 zł

 • Szpinak NOWOZELANDZKI (Spinacia oleracea) - 5 g

  Szpinak NOWOZELANDZKI (Spinacia oleracea) - 5 g

  Roślina jednoroczna o płożących, silnie rozgałęzionych pędach i ciemnozielonych, romboidalnych, mięsistych liściach z lekkim, krystalicznym nalotem. Spożywa się wierzchołki pędów i młode liście. Wskazane częste cięcie pędów celem uzyskania większego plonu.

  Producent: Pnos Ożarów Maz.

  2,80 zł

 • Szpinak ORBITA mieszaniec F1 (Spinacia oleracea) - 10 g

  Szpinak ORBITA mieszaniec F1 (Spinacia oleracea) - 10 g

  Odmiana późna, ale najdłużej utrzymująca dojrzałość użytkową. Bardzo odporna na wybijanie w pędy kwiatowe. Roślina tworzy bardzo duże rozety o lekko wniesionym pokroju, nadaje się do mechanicznego zbioru. Liście tej odmiany wyróżniają się wyjątkowo ciemnozieloną barwą, są mięsiste i słabo pomarszczone.

  Producent: Plantico

  2,40 zł