e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog produktów

 • Seler korzeniowy ALBIN (Apium graveolens L.) - 0,5 g

  Seler korzeniowy ALBIN (Apium graveolens L.) - 0,5 g

  Odmiana tworząca bardzo duże kuliste zgrubienia bez pustych przestrzeni. Miąższ koloru białego, nie zmienia barwy po ugotowaniu ani po zamrożeniu. Odmiana bardzo plenna, uniwersalna w użytkowaniu, przeznaczona na zbór jesienny i dobrze przechowująca się przez zimę.

  Producent: Spójnia

  2,70 zł

 • Seler korzeniowy DENAR (Apium graveolens) - 1,2 g

  Seler korzeniowy DENAR (Apium graveolens) - 1,2 g

  Odmiana średniowczesna, plenna, z dużym udziałem plonu handlowego. Dość duża tolerancja na jarowizację. Wiązka korzeniowa mała skierowana w dół. Miąższ biały, nieciemniejący, bez skłonności do parcenia. Nie posiada tendencji do tworzenia pustych komór. Odmiana polecana dla przetwórstwa, na bezpośrednie zaopatrzenie rynku i do przechowywania.

  Producent: Plantico

  2,60 zł

 • Seler korzeniowy GOLIATH (Apium graveolens) - 0,5 g

  Seler korzeniowy GOLIATH (Apium graveolens) - 0,5 g

  Okrągłe korzenie o bardzo dobrej jakości miąższu, który po ugotowaniu nie zmienia zabarwienia i pozostaje biały. Odporny na wybijanie w pędy kwiatowe. Do surówek, sałatek, zup. Udaje się na glebach żyznych, próchnicznych. Nawadniać rośliny w razie suszy. Wrażliwy na przymrozki.

  Producent: Vilmorin

  5,80 zł

 • Seler korzeniowy MAKAR (Apium graveolens) - 1 g

  Seler korzeniowy MAKAR (Apium graveolens) - 1 g

  Odmiana średniowczesna, tolerancyjna na septoriozę. Zgrubienia korzeniowe duże 350 g, kuliste o białym nieciemniejącym miąższu. Przeznaczone do bezpośredniego spożycia oraz przechowywania.

  Producent: W. Legutko

  2,80 zł

 • Seler korzeniowy MAXIM (Apium graveolens) - 0,5 g

  Seler korzeniowy MAXIM (Apium graveolens) - 0,5 g

  Późna odmiana na zbiór jesienny. Zgrubienia korzeniowe duże, o miąższu kremowobiałym. Okres wegetacji około 145 dni. Zawiera duże ilości soli mineralnych, zapobiega miażdżycy i artretyzmowi oraz przedłuża młodość. Nadaje się do bezpośredniej konsumpcji i przechowywania. Wysiew nasion wprost do gruntu.

  Producent: Vilmorin

  3,30 zł

 • Seler korzeniowy TALAR (Apium graveolens) - 1 g

  Seler korzeniowy TALAR (Apium graveolens) - 1 g

  Odmiana wczesna, plenna, przeznaczona do bezpośredniego spożycia, przetwórstwa (suszenie, mrożenie, sałatki) oraz ze względu na krótki okres wegetacji, na wczesny zbiór pęczkowy. Tworzy duże, kuliste, kształtne zgrubienia korzeniowe, o białym zabarwieniu skórki.

  Producent: W. Legutko

  2,80 zł