e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog produktów

 • Burak ćwikłowy BETAKO F1 (Beta vulgaris) - 10 g

  Burak ćwikłowy BETAKO F1 (Beta vulgaris) - 10 g

  Odmiana mieszańcowa, średnio późna (okres wegetacji od siewu do zbioru ok. 115 - 120 dni), plenna o bardzo dobrej strukturze plonu. Korzenie kuliste, średniej wielkości, o ciemno czerwonej skórce, na przekroju intensywnie krwistoczerwone.

  Producent: Plantico

  4,30 zł

 • Burak ćwikłowy CERYL (Beta vulgaris) - 13 g

  Burak ćwikłowy CERYL (Beta vulgaris) - 13 g

  Nowa odmiana charakteryzująca się silnym szybkim wzrostem i wysoką zawartością betaniny. Tworzą okrągłe bardzo wyrównane korzenie. Odmiana tolerancyjna na chwościk buraka i mączniaka prawdziwego.

  Producent: Spójnia

  2,90 zł

 • Burak ćwikłowy CZERWONA KULA 2 (Beta vulgaris var. conditiva) - 12 g

  Burak ćwikłowy CZERWONA KULA 2 (Beta vulgaris var. conditiva) - 12 g

  Odmiana plenna o wysokich walorach smakowych. Doskonała na użytek letni i jesienny a także do przechowywania zimą, pod warunkiem późniejszego siewu. Korzeń kulisty przechodzący w cienki korzeń palowy o słabo widocznych pierścieniach. Miąższ wiśniowoczerwony, bardzo słodki, soczysty, delikatny.

  Producent: Plantico

  2,10 zł

 • Burak ćwikłowy CZERWONA KULA 2 otoczkowany (Beta vulgaris) - 100 nasion

  Burak ćwikłowy CZERWONA KULA 2 otoczkowany (Beta vulgaris) - 100 nasion

  Popularna odmiana o kulistych korzeniach. Miąższ krwistoczerwony o słabo zarysowanych pierścieniach, bardzo smaczny. Posiada wysokie walory smakowe i zdrowotne. Odmiana uniwersalna - przeznaczona na zbiór letni lub jesienny. Doskonały do bezpośredniego spożycia i długiego przechowywania.

  Producent: Pnos Ożarów Maz.

  2,60 zł

 • Burak ćwikłowy EGIPSKI (Beta vulgaris) - 10 g

  Burak ćwikłowy EGIPSKI (Beta vulgaris) - 10 g

  Odmiana wczesna bardzo plenna. Korzenie duże, spłaszczone. Miąższ ciemno czerwony, bardzo smaczny, pierścienie lekko zaznaczone. Polecany do wczesnej uprawy na zbiór pęczkowy i boćwinę oraz do przechowywania.

  Producent: Plantico

  2,40 zł

 • Burak ćwikłowy JAWOR (Beta vulgaris) - 10 g

  Burak ćwikłowy JAWOR (Beta vulgaris) - 10 g

  Odmiana o kulistym korzeniu zakończonym cienkim „mysim” ogonkiem, gładkiej skórce i małej główce liściowej. Barwa miąższu intensywnie czerwona bez wyraźnie zaznaczonych na przekroju pierścieni. Burak Jawor wykazuje podwyższoną tolerancję na mączniaka prawdziwego oraz chwościka burakowego.

  Producent: Torseed

  2,60 zł

 • Burak ćwikłowy KARMAZYN (Beta vulgaris) - 12 g

  Burak ćwikłowy KARMAZYN (Beta vulgaris) - 12 g

  Odmiana ogólnoużytkowa. Kształt korzenia kulisty o przekroju jednolitym i intensywnym ciemnoczerwonym zabarwieniu miąższu. Cechuje się niższą zawartością azotanów. Zawartość betaniny w soku wynosi 0,07 %, natomiast współczynnik betaniny do wulgaksantyny stanowi 1,3.

  Producent: Plantico

  2,10 zł

 • Burak ćwikłowy KARMAZYN otoczkowany (Beta vulgaris) - 100 nasion

  Burak ćwikłowy KARMAZYN otoczkowany (Beta vulgaris) - 100 nasion

  Burak ćwikłowy Karmazyn – odmiana plenna, o kulistym korzeniu i intensywnie ciemnoczerwonym, jednolitym miąższu. Wyróżnia się niską skłonnością do gromadzenia azotanów i wysoką zawartością betaniny. Polecany do bezpośredniego spożycia i przechowywania.

  Producent: Plantico

  2,40 zł

 • Burak ćwikłowy KIER (Beta vulgaris) - 10 g

  Burak ćwikłowy KIER (Beta vulgaris) - 10 g

  Odmiana bardzo plenna o okresie wegetacji 100-110 dni. Burak o cylindrycznym korzeniu, zagłębiony w glebie do połowy. Skórka ciemnopurpurowa z nieznacznym skorkowaceniem górnej połowy. Miąższ delikatny, słodki o purpurowej barwie i niewidocznych pierścieniach. Odmiana bardzo plenna. Polecana do bezpośredniego spożycia i do przechowywania oraz do przetwórstwa na plastry (krótki czas obróbki cieplnej i łatwość krojenia).

  Producent: Torseed

  2,60 zł

 • Burak ćwikłowy MIESZANKA ODMIAN (Beta vulgaris) - 10 g

  Burak ćwikłowy MIESZANKA ODMIAN (Beta vulgaris) - 10 g

  Mieszanka kilku odmian o kulistych i cylindrycznych korzeniach oraz zróżnicowanej barwie skórki i miąższu. Idealne do bezpośredniego spożycia, przechowywania i sporządzania przetworów

  Producent: W. Legutko

  2,90 zł

 • Burak ćwikłowy OPOLSKI (Beta vulgaris) - 12 g

  Burak ćwikłowy OPOLSKI (Beta vulgaris) - 12 g

  Pierwsza polska odmiana cylindryczna. Przydatna do bezpośredniego spożycia, bardzo plenna. Polecana dla przetwórstwa. Dobrze się przechowuje. Korzeń owalny, wydłużony o średnicy 4-8 cm. Miąższ silnie wybarwiony, delikatny, smaczny o bardzo słabo zaznaczających się pierścieniach.

  Producent: Plantico

  2,10 zł

 • Burak ćwikłowy PATRYK (Beta vulgaris) - 10 g

  Burak ćwikłowy PATRYK (Beta vulgaris) - 10 g

  Pierwsza polska odmiana o wysokiej jednonasienności kłębów do bezpośredniego spożycia, przechowywania i przetwórstwa. Odmiana posiada wysoką zawartość betaniny.

  Producent: Polan

  3,80 zł

 • Burak ćwikłowy ŚNIEŻNA KULA (Beta vulgaris L.) - 5 g

  Burak ćwikłowy ŚNIEŻNA KULA (Beta vulgaris L.) - 5 g

  Jedyna odmiana białego buraka ćwikłowego. Korzeń kulisty o gładkiej skórce. Miąższ wyjątkowo smaczny o wysokiej zawartości suchej masy ok.16% i cukrów 11%, doskonały do konserwowania, również w mieszankach z innymi warzywami.

  Producent: Torseed

  1,80 zł

 • Burak ćwikłowy TYTUS (Beta vulgaris L.) - 10 g

  Burak ćwikłowy TYTUS (Beta vulgaris L.) - 10 g

  Odmiana o długich, walcowatych korzeniach. Odmiana plenna, tolerancyjna na chwościka. Miąższ soczysty, dobrze wybarwiony i bardzo delikatny. Nadaje się do bezpośredniego spożycia jak i dla przemysłu.

  Producent: Spójnia

  2,60 zł

 • Burak liściowy LUCULLUS (Beta vulgaris) - 5 g

  Burak liściowy LUCULLUS (Beta vulgaris) - 5 g

  Burak liściowy, zwany inaczej botwiną posiada duże ilości strawnego białka, żelaza, wapnia oraz witamin. Częścią użytkową są duże, mięsiste liście.

  Producent: W. Legutko

  2,20 zł

 • Burak liściowy LUCULLUS (Beta vulgaris) - 10 g

  Burak liściowy LUCULLUS (Beta vulgaris) - 10 g

  Posiada zielonkawo-białe grube ogonki liściowe. Okres wegetacji trwa ok. 9 tygodni. Liście przyrządza się jak szpinak, a ogonki liściowe jak szparagi. Zawierają dużo białka oraz żelaza i witamin.

  Producent: Vilmorin

  2,80 zł

 • Burak liściowy RHUBARB CHARD (Beta vulgaris) - 5 g

  Burak liściowy RHUBARB CHARD (Beta vulgaris) - 5 g

  Liście bardzo duże, pokarbowane, bordowo-zielone. Ogonki liściowe wiśniowoczerwone, grube. Nerwy liściowe płaskie, szerokie, wiśniowoczerwone. Częścią jadalną są duże, mięsiste liście przyrządzane jak szpinak oraz soczyste ogonki liściowe. Najsmaczniejsze są młode liście i ogonki liściowe.

  Producent: W. Legutko

  2,00 zł

 • Burak liściowy RHUBARB CHARD (Beta vulgaris) - 10 g

  Burak liściowy RHUBARB CHARD (Beta vulgaris) - 10 g

  Część jadalną stanowią duże, mięsiste blaszki liściowe przyrządzane jak szpinak, oraz szerokie soczyste ogonki liściowe przyrządzane jak szparagi. Zbierać liście systematycznie aż do mrozów.

  Producent: Torseed

  2,80 zł