e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

Katalog produktów

 • Bób BACHUS (Vicia faba L.) - 50 g

  Bób BACHUS (Vicia faba L.) - 50 g

  Odmiana wczesna, grubonasienna, bardzo plenna. Roślina o tradycyjnym typie wzrostu o wysokości średniej do wysokiej. Strąki długie, szerokie o wyjątkowo dużych, jasnych nasionach. Przeznaczona do bezpośredniego spożycia i do konserwowania.

  Producent: Spójnia

  2,80 zł

 • Bób BOLERO (Vicia faba) - 40 g

  Bób BOLERO (Vicia faba) - 40 g

  Wczesna odmiana o wyjątkowo dużych, kremowych nasionach o jasnym znaczku. Roślina tworzy ok. 15 strąków długich prawie na 20 cm. Masa 1000 świeżych nasion przekracza 4 kg. Po ugotowaniu nasiona są bardzo smaczne, o doskonałej konsystencji.

  Producent: Polan

  2,80 zł

 • Bób DRAGON (Vicia faba) - 50 g

  Bób DRAGON (Vicia faba) - 50 g

  Odmiana wczesna, samo kończąca, wysokości 100-120 cm, o zwartym pokroju. Strąki szerokie, długości 13-17 cm, pół wzniesione do zwieszających się. Odmiana bardzo plenna, polecana do bezpośredniego spożycia i przetwórstwa (mrożenie, konserwowanie). Charakteryzuje się równomiernym okresem dojrzewania strąków, łatwością pozyskiwania nasion ze strąków, a także wysokimi walorami smakowymi.

  Producent: Pnos Ożarów Maz.

  2,80 zł

 • Bób KARMAZYN (Vicia faba) - 50 g

  Bób KARMAZYN (Vicia faba) - 50 g

  Pierwsza w Polsce odmiana o nasionach barwy karminoróżowej w fazie konsumpcyjnej, po wyschnięciu czerwonobrązowej. Charakteryzuje się wysoką plennością, równomiernością dojrzewania strąków.

  Producent: W. Legutko

  2,80 zł