e-ogrodnicy, stacjonarny i internetowy sklep ogrodniczy

Nie masz konta w Naszym sklepie ? Zarejestruj się

menu search

(odnaleziono: 26) nowe wyszukiwanie

 • Bratek wielkokwiatowy GIGANTE (karminoworóżowy) (Viola x wittrockiana) - 0,5 g

  Bratek wielkokwiatowy GIGANTE (karminoworóżowy) (Viola x wittrockiana) - 0,5 g

  Bratek ogrodowy (roślina dwuletnia) powstał w wyniku skrzyżowania fiołka trójbarwnego (Viola ticolor) i innych gatunków. Kwiaty olbrzymie ok.10 cm ,koloru karminoworózowego osadzone pojedynczo na szypułkach wyrastających z kątów liści. Dobrze rosną na każdej glebie ogrodowej.

  Producent: Rocalba

  6,50 zł

 • Cukinia biała z Wirginii (Cucubrita pepo L.) - 8 g

  Cukinia biała z Wirginii (Cucubrita pepo L.) - 8 g

  Odmiana o pokroju krzaczastym koloru kremowo- białego. Owoce średniej wielkości, cylindrycznego kształtu, zwężające się na końcach. Roślina bardzo plenna o niezwykle łagodnym smaku. Najwartościowsze są owoce do 20 cm długości. Rośliny nie wymagają ochrony chemicznej, są tolerancyjne na chłody. Odmiana polecana do konserwowania i mrożenia.

  Producent: Rocalba

  4,30 zł

 • Dynia olbrzymia MAMMOTH GOLD (Cucurbita maxima Duchesne) - 3 g

  Dynia olbrzymia MAMMOTH GOLD (Cucurbita maxima Duchesne) - 3 g

  Odmiana średnio wczesna o dużych kulistych, spłaszczonych lekko żebrowanych owocach w kolorze jasnożółto - pomarańczowym. Miąższ gruby żółtopomarańczowy, słodki, bardzo smaczny, polecany do bezpośredniego spożycia, jak i na przetwory a w szczególności na drzemy.

  Producent: Rocalba

  4,40 zł

 • Dynia olbrzymia MAMMOTH GOLD (Cucurbita maxima Duchesne) - 5 g

  Dynia olbrzymia MAMMOTH GOLD (Cucurbita maxima Duchesne) - 5 g

  Odmiana średnio wczesna o dużych kulistych, spłaszczonych lekko żebrowanych owocach w kolorze jasnożółto - pomarańczowym. Miąższ gruby żółtopomarańczowy, słodki, bardzo smaczny, polecany do bezpośredniego spożycia, jak i na przetwory a w szczególności na drzemy.

  Producent: Rocalba

  7,40 zł

 • Goryczka żółta GENCIANA (Gentiana lutea) - 0,2 g

  Goryczka żółta GENCIANA (Gentiana lutea) - 0,2 g

  Bylina o sztywnych nie pokładających się pędach. Kwiaty liczne okazałe jaskrawożółte. Osiąga wysokość 1 m. Posiada bardzo gruby i rozgałęziony korzeń szaro-białej barwy, oraz krótkie, mięsiste kłącze. Polecana w zaburzeniach trawiennych, którym towarzyszą bóle, zgaga, brak apetytu, niestrawność, wzdęcia, ucisk w żołądku.

  Producent: Rocalba

  6,90 zł

 • Kolendra siewna (Coriandrum sativum) - 10 g

  Kolendra siewna (Coriandrum sativum) - 10 g

  Roślina jednoroczna wys. 30 – 70 cm, a nawet do 1 m. Kolendra siewna jest jedną z najbardziej przydatnych ziół rosnących w domu lub ogrodzie. Wszystkie części kolendry są jadalne.

  Producent: Rocalba

  4,30 zł

 • Krwiściąg (Sanguisorba poterium) - 3 g

  Krwiściąg (Sanguisorba poterium) - 3 g

  Gatunek rośliny należący do rodziny różowatych. Kwitnie od czerwca do września. Stosowany w medycynie ludowej jako środek przeciwkrwotoczny, przy zatruciach i biegunkach. Młode liście mają smak podobny do ogórka. Nadają się na zupy, sosy, sałatki i sporządzania orzeźwiających napojów. Roślina miododajna.

  Producent: Rocalba

  6,90 zł

 • Lepnica rozdęta COLLEJAS (Silene vulgaris) - 0,5 g

  Lepnica rozdęta COLLEJAS (Silene vulgaris) - 0,5 g

  Bylina wyrastająca na wysokość 20 – 50 (100)cm, pokryta woskiem o zabarwieniu niebieskawym. Kwitnie od maja do września. Kwiaty zasobne w nektar, zapylane głównie przez motyle nocne i błonkówki. Młode liście używane są jako zielona jarzyna lub jako dodatek do zup, sałatek jarzynowych i surówek warzywnych.

  Producent: Rocalba

  6,90 zł

 • Lukrecja REGALIZ (Glycyrrhiza glabra) - 0,2 g

  Lukrecja REGALIZ (Glycyrrhiza glabra) - 0,2 g

  Krzewiasta bylina jadalna, lecznicza i ozdobna należy do rodziny bobowatych. Roślina może osiągać 1,5–2 m wysokości. Wytwarza nieparzystopierzaste, ozdobne liście i drobne, motylkowe kwiaty liliowego koloru. Surowcem leczniczym jest silnie rozgałęziony, brązowawy korzeń lukrecji, pozyskiwany jesienią lub wiosną z kilkuletnich egzemplarzy.

  Producent: Rocalba

  6,90 zł

 • Mięta zielona, kłosowa (Mentha spicata) - 0,2 g

  Mięta zielona, kłosowa (Mentha spicata) - 0,2 g

  Mięta zielona to bylina wys.60 cm. Liście lancetowate,nagie, włoski tylko na nerwach. Kwitnie lipiec-sierpień. Roślina o intensywnym zapachu miętowo - kminkowym. Ziele jest zbierane dwu-trzykrotnie w sezonie. Jest dodawane do ziemniaków, zielonego groszku, drinków i deserów. Poprawia trawienie i wydzielanie żółci. Lubi glebę organiczną. Wymaga intensywnego nawożenia, nawadniania.

  Producent: Rocalba

  7,00 zł

 • Papryka LAMUYO F1 (Capsicum annuum) - 0,3 g

  Papryka LAMUYO F1 (Capsicum annuum) - 0,3 g

  Odmiana średniowczesna, o silnym wigorze. Owoce mają kształt prostokątny. Miąższ gruby, soczysty, ciemnoczerwony. Odmiana dobrze znosi niekorzystne warunki środowiska.

  Producent: Rocalba

  10,50 zł

 • Pelargonia HIBRIDO F-2 (Pelargonium zonale) - 0,1 g

  Pelargonia HIBRIDO F-2 (Pelargonium zonale) - 0,1 g

  Roślina wieloletnia charakteryzująca się dużą siłą wzrostu, doskonałym krzewieniem, olbrzymimi kwiatostanami o atrakcyjnych kolorach i wczesnością odmian. Szczególnie polecana są do sadzenia na rabatach kwiatowych, w dużych pojemnikach i misach. Idealna do obsadzania skrzynek balkonowych, okiennych, wiszących pojemników oraz do kompozycji z innymi roślinami.

  Producent: Rocalba

  6,40 zł

 • Pietruszka naciowa GIGANTE D\' ITALIA (Petroselinum crispum) - 10 g

  Pietruszka naciowa GIGANTE D' ITALIA (Petroselinum crispum) - 10 g

  Odmiana nadająca się do uprawy przez cały sezon wegetacji. Liście gładkie, ciemnozielone, bardzo aromatyczne i duże. Charakteryzuje się intensywnym wzrostem, wykazuje dużą tolerancję na warunki glebowe i klimatyczne.

  Producent: Rocalba

  3,50 zł

 • Piołun (Artemisia absinthium) - 1g

  Piołun (Artemisia absinthium) - 1g

  Roślina wieloletnia, odporna na mróz, o mocnym, specyficznym aromacie i gorzkim smaku. Preferuje stanowiska nasłonecznione, otwarte; glebę lekką i suchą. Susz stosowany jest jako przyprawa do sosów i mięs. Roślina o właściwościach aromatycznych, moczopędnych, o działaniu przeciwzapalnym, wpływająca wzmacniająco na wątrobę, układ pokarmowy i nerwowy. Leczniczo stosowana przy niestrawnościach, słabym apetycie, schorzeniach woreczka żółciowego.

  Producent: Rocalba

  6,90 zł

 • Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony YELLOW STUFFFER (Lycopersicon esculentum) - 0,1 g

  Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony YELLOW STUFFFER (Lycopersicon esculentum) - 0,1 g

  Odmiana średnio wczesna, bardzo plenna i mocna. Do złudzenia przypomina owoc żółtej papryki. Wnętrze owocu pozostaje suche,co jest cechą bardzo korzystną przy nadziewaniu sałatkami - nie podchodzą sokiem. Efektowny pomidor do serwowania różnorakich sałatek na stół lub też do zapiekania.

  Producent: Rocalba

  4,80 zł

  Chwilowy brak towaru!

 • Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony MARMANDE (Lycopersicon esculentum) - 1 g

  Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony MARMANDE (Lycopersicon esculentum) - 1 g

  Odmiana wczesna typu malinowego, wymaga palikowania. Owoce lekko spłaszczone, mięsiste, żebrowane z zielonym kołnierzem o masie do 150 g. Bardzo smaczne i aromatyczne, zawierają mało pestek.

  Producent: Rocalba

  5,90 zł

 • Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony SAN MARZANO GIGANTE 2 (Solanum lycopersicum) - 0,5 g

  Pomidor gruntowy wysoki i pod osłony SAN MARZANO GIGANTE 2 (Solanum lycopersicum) - 0,5 g

  Owoce wydłużone o ciekawym kształcie określanym jako długa gruszka, bardzo smaczne, twarde, zbite o masie dochodzącej do 130 g. Rośliny odznaczają się silnym wigorem. Nasiona przeznaczone do upraw ekologicznych.

  Producent: Rocalba

  15,00 zł

 • Pomidor szklarniowy - tunelowy SALOMONE F1 (Lycopersicon esculentum) - 30 nasion

  Pomidor szklarniowy - tunelowy SALOMONE F1 (Lycopersicon esculentum) - 30 nasion

  Pomidor HIBRIDO F1 SALOMONE to odmiana średniowczesna o silnym, energicznym wzroście, przeznaczona do uprawy w szklarniach i tunelach foliowych. Owoce bardzo mięsiste, prążkowane, wielokomorowe o średniej wielkości 300 - 350 g.

  Producent: Rocalba

  11,00 zł

 • Pomidor szklarniowy - tunelowy SAROM F1 (Lycopersicon esculentum) - 30 nasion

  Pomidor szklarniowy - tunelowy SAROM F1 (Lycopersicon esculentum) - 30 nasion

  Pomidor HIBRIDO F1 SAROM to odmiana wczesna, wysoka o dużym wigorze. Owoce wielkości 200 g, bardzo mięsiste o doskonałym smaku. Odporne na pękanie, bardzo trwałe - TMV, F0, Va, Vd.

  Producent: Rocalba

  11,00 zł

 • Pomidor szklarniowy - tunelowy WILLY F1 (Lycopersicon esculentum) - 30 nasion

  Pomidor szklarniowy - tunelowy WILLY F1 (Lycopersicon esculentum) - 30 nasion

  Pomidor HIBRIDO F1 WILLY to odmiana średniowczesna bardzo plenna, nadająca się do uprawy pod folią i do gruntu. Owoce wielkości 150 - 180 g, jednolicie okrągłe, koloru jasnoczerwonego tworzą bardzo regularne, jednolite grona.

  Producent: Rocalba

  11,00 zł